Vi kommer inte att skicka ut något till de som inte är antagna, men jag kan säga nu att ni som anmält er för längesen (senast idag kl 12:00) men inte fått någon slags bekräftelse, varken över mail eller SMS, så är det med stor sannolikhet så att ni inte är "antagna". Ni får mer än gärna dyka upp ändå dock, men ni får parkera på besöksparkeringen.
Ang. besked ifall anmälan kommit fram så är det 100% säkert att anmälan är mottagen ifall ni fick upp ett enkelt textmeddelande "Tack för din anmälan" (t.ex.) efter att ni tryckt på "Skicka" i formuläret..
Anmälning kan fortfarande göras, men det börjar bli ont om platser kvar...
Mvh
PS. Snälla, skicka inga PM om "Varför kom jag inte med?", "Kom jag med?" osv. Det har kommit in väldigt många anmälningar i år och vi har fått neka många. Det finns ingen möjlighet för oss att ge personlig respons till alla. Men ni är som sagt alla välkomna att besöka träffen ändå!
"Alla blå bär är blå bär - även blåbär - men det är bara blåbär som är blåbär."