Var flera som sa att de var risk att de tog i nr man kte, o hade de problemet p min frra bil o vill aldrig mer va med om de att de skrapar o slr i nr man ker . Drav jag valde smalare men nu i efterhand s ser man ju att det finns stort utrymme i hjulhusen.
Hmmm, vafasen sa du s dr fr ;) , men det ska ju kunna g att montera s hr i efterhand eller vad tror du ? Fr nog ta o ka o prata med dom som sljer saab i stan o se om de inte finns att kpa lst =)
Har hrt att de kommer i ett stycke s det blir lite bkigt, men gr o kpa lst ja, och det blir jvligt snyggt, vill inte sitta hr o hetsa men erknn du har haft tanken... ;)
Aha, ska ta o kolla upp de dr imorgon tror jag allt :) hehe jo sen jag sg din bil frsta gngen s har jag haft den tanken i bakhuvet. Fr det r grymt snyggt o fin brytning. S kan nog vara dags att ge sig p att montera sn list nu. Kan nog vara pricket ver i:et de p bilen :)
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera