Gillar färgen på denna GTI! Såg att du har planer på en R32 bak samt avgas... Om jag vore du så skulle jag lagt pengarna på att Milltek avgas i så fall ;) Jag har det på min och ljudet är otroligt fint! Sen är det en kvalitet som heter duga... Jag hade nog bytt bakljus också faktiskt, kan bero på att jag inte är mycket för dioder, men fin bil det har du!!
Inte? här är hemsidan deras: http://www.millteksport.com/ mylifeuncut här på gorg kör med Millteks högljudda R32 system (finns även ett tystare) om jag inte mins fel (finns film på ljudet där). Antar att du menar den bakre? Det är en OEM Vortex R bak, den kan du köpa hos din VAG handlare, finns med hål för avgas och utan. nygren_iv körde utan på sin Bolf http://www.garaget.org/?car=17727&image=1705454 Orginal lyktorna tycker jag personligen är finare på bilen men annars finns ju de lyktor jag har på min (US-bakljus) De hittar du här: http://www.ahw-shop.de/shop/vw-golf-4-iv.html även baken finns på den sidan ;)
Faaan va nice :) bara o vänta på lönen nu så ;) tror det blir r32 baken för mig.. då måste man jue ha avgasystemet också :P frågan om det finns billigare me andra märken.. 6700kr var ganska mkt :P vart mer sugen på original lamporna när man såg din :P hehe
hehe ja lönen är bra att ha när man ska handla ;) Självklart finns det fler system, simons och feritta som du nämnde ovan men då är det inte alls samma kvalitet och ljud. Min bror hade ett simons system på sin gamla och enligt han så är det riktgit stor skillnad i ljudet mellan hans och min. Du får välja själv så klart men jag hade utan tvekan valt Milltek! Haha jasså? jag funderar på att sälja mina orginal ljus då jag tycker att mina US lyktor sitter äckligt bra ;)
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera