Nä precis,man får ju inte risa ner dom! =) Julen har varit mysig,var hos mor o far på Julafton o utgång igår,men jobbat idag så man är lite seg! =9 Var din bra?
Nä, det vore ju ett tjänstefel! :) Okej, låter som en riktigt hyvens julhelg för din del! Fick du någon julklapp? :) Haha, då förstår jag att du kände så idag.. Det hade jag med gjort! ;) Jadå, min jul var riktigt trevlig! Firade med familjen och en del nya människor..
Om du kollar på mina gamla bilar så ser du den svarta Camaron från -75. Jasså kul att du gillar BMW träffar ;) har oxså varit på en del såna. Men vill helst köra på träff och inte bara titta på andra. Får se om de blir spring break på mantorp i vår, köra bankörning med min E28 M535 ;)
Camaron var väldigt fin...dom är ju speciell med den där karossen! Mina bröder är "Bmw tokiga" så då hängde jag med o blev också intresserad,men nu lutar intresset mer åt jänkare. =) Dom har M5,M3,635,528,o en gammal 2000. Måste ju vara jätte kul o få köra också,blir ju lite annat än o stå o kika. Det finns ju inte så många fräscha M535 kvar,kul att du har en sån udda bil.
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera