Måste inte den pumpen ha styrning från canbus? Har för mig Norpan nämnde det nån gång att han slog av efter en stund lr nått.. Men hoppas det kan funka iaf :)
Det är som jag då Bullen,lagerras innan jag fått ner bilen från pallbockarna :D Va ju på vinst eller förlust att sätta i den motorn jag hade ståendes,visste ingenting om den.Dåligt oljetryck va det :) Då ställer du in bilen nu då och river motorn igen?
jepp det blir renovering/modifiering nu, blir mer skruvande på den andra bilen (740 t4 vitmotor) istället. Va fanken rasade din med???? Hade otroligt kul på mantorp så nu får jag vänta till nästa år :)
Jepp sant. Och canbusen är ju klart till för reglera hur mycket tryck man behöver beroende på hastighet etc mao inget vi i eftermarknadsnördar kan använda oss av, ps det är pol nr 1 som ska ha tillslag.
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera