Haha! Okej, det är väl en tvättäkta Hirsch rakt igenom, fullblodad Hirsch. Det som inte finns utav Hirsch på din, det finns inte i sortimentet. När jag monterar en Hirsch grill på min, har jag med en Hirsch 95 då? Snacka om att inte kunna sin sak.. Verkar ju som jag är bättre än dej på fuska till mig utrustningspaket iaf :)
Om du läser så är det fortfarande programvaran. Du kan väl be Hirsch ändra namnet då så dom inte kallar sina uppdateringar för Hirsch. Och när du ändå är igång så kan du be alla med 306 ändra för där finns större steg om det nu är det som räknas. Och din 2.0T kanske skall heta 2.0t så det blir rätt? Blir allt rätt då och du blir nöjd ;-)
För att du ska fatta mig korrekt, jag undrar varför du anger din bil till och vara en Hirsch byggd 9-5, dvs komplett ombyggd när den enbart har programvara ifrån Hirsch. För när du skriver 9-5 2,3t Hirsch så tolkas det som en hirsch modell. Hänger du med? Och du har fått en del kommentarer om "wow en äkta hirsch". Du förstår mina misstankar om att något inte stämde? Varför min heter 2,0T är för att det är en fulltryckare o lite till! =)
Tackar! din va snygg den med, gillar dom fälgarna du har och va nära att köpa likadana men har nog bestämt mig för volvos 18" R fälgar istället. Alltid retar det någon ;)
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera