2347
Sök

Saab 9000 Aero (1991)

1 993 visningar
11 kommentarer
Bilden publicerades 14 maj 2011
för 12 år sedan
Röst lagd
för 13 år sedan
Sjukt fin! Rätt fälgar rätt vinge men jag hade dock bytt till dom nyare handtagen;-)
för 13 år sedan
Nja kör originalstuk på denna så handtagen får sitta ;) Har dock bytt på min CS -93:a...
för 13 år sedan
Ja ska den vara helt org så är det ju fel att byta:-) jag hade nyare på min men den var ju inte så värst org annars heller:-D
för 13 år sedan
Japp, visst är det den röda boxen till 2,3:an. Den satt i en CDE -91 och den hade också audiosystem fast till CDE:n då, den är ju lite annorlunda. Jag tror jag har en bandare någonstans om du är intresserad. :) jag gillar din vinge skarpt. Har du två, vill du byta? :)
för 13 år sedan
Jajjemen, 20 extre hästar men bara 4 extra Nm. Man märker faktiskt en ganska stor skillnad, mest på höga varv där är den markant snabbare. :) Jag tycker den lilla vingen är för jäkla fräck, jag ska se om jag kan leta upp någon nånstans.
för 13 år sedan
Ja spara bridge vingen bara ifall du ångrar dig :) Då får jag leta efter en röd box då!
för 13 år sedan
Ja, jag gillar egentligen båda vingarna men den lilla hade också varit kul att ha. Dessutom har jag två bridgevingar. Hoppas du hittar den röda boxen. Det kan ta lite tid innan man snubblar över en sån men de är defenitivt värda att ha. Det märks att det är originaltrim, går hur bra som helst!
för 13 år sedan
Mycket fin AERO91a!
för 13 år sedan
Tack för det! Din är inte illa pinkad heller :) Var ju lite spekulant på den innan men blev lite rädd för TCS:en..
Filles andra bilar
Rekommenderade bilar


Sök