finns ju på heron city också, ända stället jag kört i sthlm o helt klart godkännt...Rättså dyrt men dom har ingen koll på tiden då dom oftast kör med själva, får köra 12min i vanliga fall men vi körde 45min på samma peng:P....Trevliga killar!
Btw, skulle klart säga att den som låg mitt i t-centralen va grym! tyvärr så e den riven för ca 2 veckor sen
Finns en okey i hammarby men har inte vart där på länge.
Ägd? Om jag tycker att banan vid Heron City suger, så kanske elf0nzie älskar den. Det jag menade var att han kan ju googla vart det finns gokartbanor för att sen åka och kika vilka banor han kanske kan tycka är roliga?
Jag har haft fel en gång, det var den gången jag trodde att jag hade fel men det visade sig att jag hade rätt.
Har dom öppnat en bana igen i Heron, de drämde ju igen för ett par år sedan en bana. I Årsta och västberga har jag sett reklamskyltar om inomhus gocart.