2649
Sök

ACCESSPORT V3 Subaru EU support?

7 Inlägg
23 januari 2020
Trådstartare
#1
Har strollat runt på google nu i säkert 2 timmar utan att hitta något vettigt svar på denhär frågan. Inte ens på cobbs egna hemsida (kan va blind, så ber om ursäkt om dethär inlägget är dumt) kan jag hitta något om detta?

Vet att dom tidigare bara har fungerat på Subaru's tillverkade i USA samt Australien efter en tid.

Är det någon på detta forum som har lyckats hitta någon info om detta, eller om det kommer någon gång i framtiden?

Om det finns någon som har en har erfaranhet av ACCESSPORT överlag (oavsett biltillverkare) som kan tycka till lite skulle det uppskattas rejält!


Ha en go kväll! smile
Senast redigerat av WaffleGod (23 januari 2020)

356 Inlägg
23 januari 2020
#2
Jag har sett flertal Mazda 3 MPS till salu som har haft Accessport V3 här i Sverige om det hjälper dig något haha smile


7 Inlägg
23 januari 2020
Trådstartare
#3
1Adrian1 skrev:
Jag har sett flertal Mazda 3 MPS till salu som har haft Accessport V3 här i Sverige om det hjälper dig något haha smile

Yes, det stämmer att ett flertal andra biltillverkare har support för V3'an i Europa, men det är just Subaru jag undrar över!

Tack för svaret dock big_smile


Sök