Skulle behöva lite olika synpunkter på två saker angående min bil (BMW 325i M-paket 1, e46 2001) där jag inte riktigt kan bestämma mig och mina kompisars synpunkter delat sig ungefär 50/50 så här står jag och velar.
Fundering 1:
Jag funderar på att lacka de svarta listerna runtom i samma färg (topazblau) som resten av bilen, sett andra e46or som har det och det har sett snyggt ut. Men samtidigt så tycker jag de svarta listerna passar mot M-paketets shadowline runt fönstrena - så jag vet inte vad som vore bäst. Åsikter om detta?
Fundering 2:
Jag kan inte heller bestämma mig om M-speglar eller inte, en del av mig tycker att de enbart hör hemma på just M-bilar och att det är 18-årings-styling men samtidigt så ser de sportigare ut och slimmar bilen...åsikter här?
Synpunkter och bollplank skulle uppskattas.
mvh
/Christoffer
Senast redigerat av da_eddah (22 maj 2009)
"Allt levande föds utan orsak, vidmakthålls av svaghet och dör utav en tillfällighet"