Fast 0-200 på 30 sekunder är ju inte direkt imponerande. Däremot var den ju ganska pigg upp till 100. Men en bil med V10 och turbo borde ju inte tvärdö vid 180?
han kör ju på comfortläge på luftfjädringen och på D på lådan , skulle han kört på sport på fjädringen o lådan så går de betydligt bättre. kan intyga de själv. bilen väger ändå 2,7 ton och är skapligt hög..
vägde in den ja på 2740 kg exakt med 30 liter diesel i. ja jag har kikat lite på youtube för att hitta nån som kör med sport på låda o fjädringen, de är ju då man ser hur den går. för nu är de snö på vägarna här så känns lite meningslöst o försöka få till en film tyvärr.
vette fan om nån har den ens , har sökt o letat men inte hittat den.. när ja kör med M5an har Johannes, men pickup ägarn kanske köpte upp alla filmer för att inte skämmas ;)
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera