Hade vart både snyggt och smidigt att kunna bygga in den någonstans med en avtagbar "ställning" ;) Men det är ju mycket jobb dock och plats för det ser det inte ut att vara om man nu inte ska pilla bort instrumenten under stereon..! ;)
Tanken jar länge varit att ta bort huvudenheten och SIDen för att göra platta för paddan. Nu har det inte riktigt funnits tid till det men jag lovar att mitt huvud är fullt av planer.
Grymt! Vart hitta du den där "ställningen" eller vad man kallar det? har en just nu som jag fäster på rutan men varken polisen eller jag gillar det ej, den blir ju ivägen..
Den har aldrig lossnat, den gungar en liten aning men det är ingen fara. Enklare lösning får du lera efter om du inte vill ha den i tutan. Man ska ha så korta ben som möjligt så blir den stabilare.
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera