3564
Sk

Toyota Soarer GT-T Singelturbo "Vertex Ridge Widebody" (1999)

Otroligt mycket jobb med kolfiberdrapering. Totally worth it!
1 863 visningar
10 kommentarer
Bilden publicerades 22 juni 2010
fr 15 r sedan
Very nice... Skulle inte resten av inredningen i skinn vara intressant? Funderar p att strippa min Soarer lite till nsta ssong. :)
fr 15 r sedan
Jo de vore ngot de, men i nulget s hller jag p sljer den. Va jkligt skoj att bygga om men nu har jag hittat tillbaka till mitt livs strsta intresse, fiske! S bt och 4x4 r ndvndigt.
fr 15 r sedan
Sg det, fasen s trist... Men frsteligt ocks. Ngon kommer bli vldigt glad ver att f ga den. Behver en spekulant referenser s be dom hra av sig till mig!
fr 15 r sedan
Jag har liksom kt 200mil med den nu i sommar, de r ju inget knns de som. Pengarna jag frlorar p affren bryr jag mig inte i fr de var absolut vrt en erfarenhet och upplevelse att bygga bilen i vinter, skitkul rent ut sagt. De ska jag sga om dom vill ha de:)
fr 15 r sedan
Vackert! S surt att jag blev allergisk s jag inte kunde fortstta.
fr 15 r sedan
Tackar! Vad allergisk? Av epoxyn d eller? Den var fanimig inte mysig att andas.
fr 15 r sedan
Jupp av epoxyn. samt kolfiberfibrerna nr man slipade.
fr 15 r sedan
Å fan de var n nytt. D hade jag tur d:)
fr 15 r sedan
fy fan grymt snyggt
fr 15 r sedan
Tackar
Rekommenderade bilar


Sk