jag o en tjejkompis skulle köpa godis så vi plockade ihop en påse var och jag gick fram och ställde på min påse på vågen och den kostade typ 25 spänn.
jag betalade och hon gick fram o ställde på sin påse på vågen.
den skulle kosta typ 30-35 spänn, då kläcker hon ur sej
- fan du måste ha tryckt ihop ditt godis mycket mer för min påse vart ju dyrare.
han skrattade rätt bra i kassan då=)
"Det krävs två för att ljuga, en som talar o en som lyssnar"