Förstår inte varför alla ställer frågor hur folk har råd och "så bra ställt dom har" osv osv, och skriver att tråden är oseriös?
Handlar det om avundsjuka? Isåfall kanske ni skulle lära er att spendera pengarna på rätt saker.. Eller bara hålla tyst.. (Eller skaffa en bra utbildning och jobb, om så är fallet!)
Inget av det jag sett här anser jag vara "lyxigt" eller utöver det vanliga, det här är ungefär vad jag ser dagligen?
Och angående tråden, kul att få inspiration till sitt egna hem som kommer till våren/sommaren 2009, just nu bor jag med mor och syster i en trea, inget speciellt att fota

Blir väl antagligen en tvåa eller trea i något år, sen blir det förhoppningsvis ett hus om allt går väl, klarar inte av att bo i lägenhet, är husmänniska!

Men fortsätt lägga upp bilder alla, kul att se!
