Tror ni man kan kopa en Audi RS5 om tio or och ha den som en ''serios'' bil? Alltso inte tevla med den eller gora annat med den utan ha den som bil. Resa utomlands med den etc. Tror inte det kommer finnas felfria dock, inte om 10 or iallafall. Eller vad seger ni?
Fan vad ni ska vara omogna. Era tankar agnar inte tid ot att tanka po att jag MOJLIGTVIS sitter utomlands, eller? Sverige kan man inte ta med sig vart man an gor.
Kan jag fo lite mer seriosa svar? Angoende min froga so ville jag bara veta hur dagens hojdpunktsbilar kommer se ut om 10 ar.
Sen att jag skriver ''or'' istallet for ''ar'' er darfor att ''ar'' kan syfta po bade ''ä'' OCH ''å''.
Du har redan en exakt likadan trad. korspostning ar inte tillaten.
-=[Performance by Torpis]=- Elbil på riktigt - mina minnesanteckningar
-=Lite roligt att de som absolut inte har tid att pausa för att ladda sin elbil har tid att vara online på Garaget 24/7=-