haha, ts.de <3 Hoppas verkligen allt blir bra, inte alls så att saker går som de ska så måste fokusera på en sak i taget för de är mycket i skallen nu.
Det kommer gå vägen & mynna ut i något riktigt bra, det är jag helt övertygad om. Fokus på 2'an först så kan du pilla med TT'n i sommar de helger då det regnar & man inte känner för att åka på träff. Du får komma till Taberg nu efter påsk, flyttar dit E36'an direkt efter så jag kan bli klar med henne (:
Joo, jag vet. Dock har olyckan satt sina spår lite så man klurar rätt mycket på allt. Så man får väl lite av en "prestationsångest" när de gäller bilarna. Men måste lägga fokus på att de är som de är och bara hålla tummarna på att de blir som man tänkt. Låter helt underbart att höra, självfallet kommer man gladerligen när på besök mer än en gång! :)
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera