Vart riktigt snyggt som dr struts designat baklamporna, men om du ska tona dom tycker jag nog du ska tona väldigt lite. Men den ser ju riktigt bra ut nu, älskar vingen.
fick polerat fälgarna idag:) gjorde gott:) nästan nya;)
provmontera splittern o gjorde hål för splitterstagen:) nu härdar lacken så bild dyger upp imorgon:) nu börjar de kännas att de närmarsig elmia!!! (även om de bara är reservplats)
tisdag kommer en som ska tona rutorna runt om:) och på onsdag så blir de camberstag med hjulinställning så nu hoppas ja att "padde" hör av sig om att ja en plats ledig:) e de någon som vet när dom hör av sig till reserver?
fick svar nu..0746 ifredag morgon ...ngen utställning oå elmia för mig:/ aja kanske va lika bra de för då börjar vi sikta på nästa år då vi ska vara med;)
nu blir de lite sm0 pyssel o njuta av en fantastisk bil till nästa utställning
fick svar nu..0746 ifredag morgon ...ngen utställning oå elmia för mig:/ aja kanske va lika bra de för då börjar vi sikta på nästa år då vi ska vara med;)
nu blir de lite sm0 pyssel o njuta av en fantastisk bil till nästa utställning
du körde om mig vid kön till avfarten mot a6 mot mässan (Y) ! blev skitbra !
så mkt mer än så här har de väl inte hännt... har kört bilen vilket är guda skönt:) lite mkt däckskrap så funderar på byta däck (så man får mer stretch )eller minska spacern... vilket tror ni? fått väldigt mkt positiv kritik än sålänge vilket är väldigt kul och även fått göra saker som biltema spackel bil o grejer men men
denna killen åker runt i pappas full lesade lexus....
men de e min bil o ja är nöjd o kul o gjort allt själv:)
men nu till min lilla fråga... vad tror ni om de här??