Var ute en sväng och kollade läget på stan och vid mässan. Och om det svinas och hålls på lika mkt imorn kan vi nog glömma det där med fortsatta träffar.
Har även hört ryktesvägen om att folk ska supa på träffen, jag ber er som läser detta och känner er träffade att tänka om, det är inte hultsfredsfestivalen utan en bilträff, alkohol och bilar hör inte ihop.
Vet att jag och även fler ur crew tagit upp det där med alkohol och skräp flera gånger, men det tål att upprepas att det är av högsta vikt att vi håller träffområdet rent från skräp och fri från fylla och svineri.
För helt ärligt så är det inte speciellt mysigt med berusade personer som kladdar och repar bilarna, och inte passar skräp och vackra bilar speciellt bra ihop heller.
Jag som crew vill iaf komma ihåg den här träffen för alla fina bilar, inte för otrevligheter.
Väl möt idag pojkar och flickor, nu ska vi ha en riktigt trevlig kväll.
Mvh
Mikke
Crew