haha bra det. kommer dock stå i garage under vintern. ska lacka motor utrymmet och håller på bygga eget kjolpaket nu också som ska testas på. bara att komma och prov köra i sommar, haha ne fyyy fan vem gör det? folket är störd här :;)
yes, aha okej, du får lägga upp bilder så fort dom sakerna är klara!:) ska bli intressant att se:) ja alltså det måste jag fan göra!:) det skulle vara grymt!:) hahah! ja det är kanske sant det;)
jajemen ja ska göra det:) jo ja hoppas de bli bra:D ska bygga så de ä fyra utblås också;) haha ja fan de är baara att komma. och ha du trist i vinter så få du gärna komma förbi och hjälpa att bygga på bilen. vadå kanske dom är ju de;)
Vart sitter den monterad?? Har skaffat mig en sådan nu med men vet inte riktigt vart jag ska montera den.. och vad har du ställt ditt ladd på och är den bra? Mvh :)
Japp den va ju klockren, vart är det du har satt den någonstans? ska köpa mig en likadan, kan ju vara bra o ha ett tips på var man ska sätta den då hehe
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera