4218
Sök

Saab 95 v6t "Bruksbilen" (1999)

nya familjebilen =)
Drunk A.Sörman
475 visningar
15 kommentarer
Bilden publicerades 25 juli 2011
för 14 år sedan
riktigt fin griffin:)
för 15 år sedan
En till som har en griffin inte vanliga precis :) själv ska jag sälja min då jag bytt upp mig :) Men jag tror det blir svårt att bli av med den om man nämner att bilen har v6:a med dagens bensinpris. Ta gärna en titt på den och säg vad man kan få för den på ett ungefär :)32tusen på mätaren.
för 15 år sedan
Tjenna! Dom är lite udda får man ju säga.Men tror även som du att folk är lite avskräckta för v6 nu när det kostar 16kr å tanka. Vet inte vad dom står i idag saab bilarna har väll gått ner lite överlag nu det sista ;/
för 15 år sedan
Läcker! inte så vanliga dessa direkt.=)
för 15 år sedan
Tack =). Man åker som en kung i den men den är hyfsat törstig med =)
för 15 år sedan
Jaha! det blev SAAB, blir kul att se vad du kommer göra på denna =D
för 15 år sedan
Aaa grannen har en XC90 med Mirzam type-C fälgarna, väldigt fint! så en XC60 tycker jag absolut du borde köpa! =)
för 15 år sedan
ska jag inhandla en xc60 behöver jag verkligen sälja pickupen.dom går inte ner så mycket i pris =)
för 15 år sedan
Ja finns säkert nån som vill ha en =) brorsan och jag funderar på att skaffa oss en o ramhöja den 5 tum och slänga på ena riktigt köttiga hjul på den =) sen en massa ram förstärkningar och skydd, o dra ut i skogen o köra mudd race hehe men det blir inte än på ett bra tag =)
för 15 år sedan
helt rätt val! fint :)
för 15 år sedan
tack så mycket.Din va helt klart snyggare !! =)
för 15 år sedan
hehe tack :p
Drunks andra bilar
Rekommenderade bilar


Sök