10594
Sök

Ford Mondeo ST220 "No Turbo Shit" (2003)

07an titanium baklampor.
670 visningar
18 kommentarer
Bilden publicerades 13 mars 2012
för 13 år sedan
Riktigt fin! Att dom gör sig bra blått också.. :) ! Fast är sugen på att dippa min i liknande rs grönt ;)
för 14 år sedan
Snygg! Har varit sugen på en st220 ett tag faktiskt, rek. du?
för 14 år sedan
Röst lagd, helt klart en 5:a!
för 14 år sedan
Skulle rekomendera den starkt! Men då skulle jag rekomendera dig årsmodellen som kom efter 04a Då den är 6 växlad och lite lägre förbrukning på motornvägen. Samt kollar rost på dörrarna och bakskärmen det är vanligt på dom. Och sedan kolla efter så den är servad ordenligt! Tackar! :D
för 14 år sedan
Mycket trevlig bil :)
för 14 år sedan
Tack så mycket!! :D
för 14 år sedan
Trevliga bilar det :) Femma från mig, och välkommen in till mina :)
för 14 år sedan
Tack så mycket! :D ska jag göra :)
för 14 år sedan
snygg!
för 14 år sedan
Tackar Emil! :D
för 14 år sedan
Har du lämnat in den på rekond? Tyckte jag såg en bild med emblemet man får hos rekondfirma sån där flagga du vet :)
för 14 år sedan
Ja det stämmer! Har Emblemet. Den har varit hos Ditech innan och ska dit nu igen :D hehe
för 14 år sedan
Najs! Riktig fin. Dom bakljusen är bra mycket snyggare än dom "gamla". Var köpte du dom? Är också lite sugen på att byta ut orginal.
för 14 år sedan
Tack! Kul att göra :).Jag köpte dem via en kompis. Men han beställde dem från ebay för 1000 kr. och jag köpte dem av honom för 800. När jag köpte bilen hade den leksus lampor i svart. Fyfan va det var fult haha!
för 14 år sedan
Ser bra ut! Lite kul att du köpte den samma dag som jag köpte min Focus :)
för 14 år sedan
Jag tackar så mycket! hehe hur är din focus går den bra? :D kan tänka mig att de kör ifrån st220?
för 14 år sedan
Jo den går rätt skapligt. Det är lite skillnad att gå från sugmotor till turbo :) ST220 är ju något tyngre än Focusen och där är mer vrid i Focusen. Men det är nog inte jätte mycket mer en standard Focus drar i från ST220
för 14 år sedan
den ligger på blocket såg jag, varför ska du sälja?
Saad1s andra bilar
Rekommenderade bilar


Sök