4982
Sök

BMW 320d (2011)

Precis innan Felbertauerntunnel Österike. 0.67l/m 308 mil
1 205 visningar
17 kommentarer
Bilden publicerades 27 juli 2014
för 11 år sedan
Fördjävla fin 320 du har.. :) Och ingen dum förbrukning heller! ;) 5p! Kika gärna in och rösta/kommentera på min DB7:a med.. :) mvh Ola
för 11 år sedan
tackar, förbrukningen är ok med tanke på hur mycket gas och broms det är på europeiska motorvägar
för 11 år sedan
ser riktigt fin ut!
för 11 år sedan
Bockar och bugar din var inte dum den heller :)
för 11 år sedan
nejdå den är helt okej, ska dock bli bättre framöver :) lägg gärna en röst eller en kommentar också ;)
för 12 år sedan
Riktigt go:)
för 12 år sedan
Tackar tackar :)
för 12 år sedan
Mmmmmuuuumma! Va kör du med för ET på fäglarna?
för 12 år sedan
Om allt detta gick att göra har svårt att tro att en 4hjulsinställning har skett. Du hade nog behövt få en andra åsikt. Låter som grymt kass framvagn, krockad? Länkar, spindelleder, bussningar setts över? Allt sånt synd tydligare givetvis när man går upp i tum vilket gjort att du säkert inte kände lika tydligt på 17". Wölkes bil är mitt nästa tips för att få det kontrollerat. Jag är grymt nöjd med deras kunskap, service anda samt humana priser. Jag hade kollat upp detta omgående. Låter inte tryggt. Jag kör runt med visserligen två små barn så jag är lite mer extrem när det gäller sånt då det är mer än mitt liv som är på spel.
för 12 år sedan
Detta är något som blivit värre och värre, krockad är den inte. ska få bilen upphissad och kollad på i helgen, sen blir det till fylla varukorgen med det som behövs och göra en hjulinställning till efter allt är bytt, får prova Wölkes bil.
för 12 år sedan
Den ser bra ut iaf ifrån sidan med fälgarna. Passar bra på bilen.
för 12 år sedan
snygg bild och bil!
mikegbgs andra bilar
Rekommenderade bilar


Sök