Sådär! Fy fan va stiligt det vart! Hatten av och tummen upp för du har verkligen lyckats med att snygga till en 500a, inte för mycket utan precis lagom! Om du skulle ha oturen att tappen en bilnkers så hör av dig, jag har en liggandes...Jag lyckades ju tappa min högra (?)
Haha, den ramlade bort i ett toppfarts test, så den ligger någonstans i skogen mellan leksand och rättvik. Det är ju så dum infästning, tror det är andra eller tredje som jag tappat. Men som sagt, den vänstra ligger kvar i garaget.
Tjena, kan säga att jag gjorde ett litet toppfartstest i natt, vilket resulterade i att jag tappa båda mina us-blinkers. inklusive lampan och hållaren.. :(
Tummen upp! Hade us blinkers på min också men den ena fick för sig att hoppa bort i ett toppfarts test...bara att sikta på närmsta mack för att kontroll torka, haha
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera