Borde man inte bli trött på att va med i massa sånna här filmer när man helt uppenbarligen BARA är med för att visa när ens tuttar guppar? Asså jag klagar inte men hur uppmärksamhetskåt får man va?
Ska jag vara helt ärlig mot dig så är det enda jag egentligen läst av det du har skrivit - "Asså jag klagar inte" när du uppenbart gör det. Sen tror inte jag att det handlar om hur kåta dom är på uppmärksamhet utan snarare pengar.
Jag skrev ett inlägg där jag egentligen vill uttrycka en åsikt över vad jag tycker om tjejer som ställer upp i sådana här videos, måhända det kan tolkas som klagomål (?). Jag gjorde det med en annan formulering dock. Jag förtydligar att jag inte klagar på filmen som sådan. När du ifrågasätter mig först förtydligar jag ännu en gång att jag inte klagar på filmen och även förtydligar syftet med mitt inlägg. Sen bara fortsätter du tröga. Problemet är att du inte läser hela mitt inlägg (enligt dig själv) och ifrågasätter mig utan att tänka efter. Vill du fortsätta hävda att jag på något sätt uttrycker mig fel eller oklart så får du komma med lite mer hållbara argument.
Fan man kanske skulle skaffat nå silikon pattar å blont hår, så kanske man fått åka lite mer fräna bilar =) nä men seriöst sätt dit nån finnig liten data nörd som tror att bilkulturen är baserad på LFS.. Då tror jag nog de skulle bli en heeelt annan rekation, än samma brudar i olika bilar som inte längra är rädda för effekten ;)
Hade varit roligare om de tagit nya tjejer för bilarna och inte samma gång på gång som inte blir lika överraskade av effekten ju. Är ju reaktionerna och när det är lite rädsla i ögonen det är kul haha. Grymt ljud i bilen iaf!
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera