Kan alla lägga ner med dem jävla "klubb" skit sakerna riktigt jävla trött på det! Först i Malmö som förstör det helt och nu börjas det i Helsingborg också.
Kan alla lägga ner med dem jävla "klubb" skit sakerna riktigt jävla trött på det! Först i Malmö som förstör det helt och nu börjas det i Helsingborg också.
Då stämningen inne i HBG blivit förstörd av En viss grupp människor som har skvallrat för polisen om Info om ägare bilarna och vart dom står parkerade m.m. så kommer Vi i admin på Hbg By Night och The Shocker Squad hålla oss i Ängelholm och ha kul ett tag och ha kul ni som vill får mer än gärna vara med.
Och Ni som Uppgav ALL INFO Är EJ VÄLKOMNA ni vet vilka ni är och vi vet det nu också! VI SAMLAS PÅ VOLVO PARKERINGEN I ÄNGELHOLM!
//HBG By Night
Om ni nu vet vilka det är så gå fram och säg det direkt. är lagom trött på platsbyte nu varannan vecka!
Men varför inte säga vilka det är då istället för dumma er så som ni alltid gör. Säg till vilka det är så vet vi om det så det är inte så svårt. Sen håller jag med Anes och Arkaj där nere att ni håller på med alla dessa jävla hitte på klubar och grejer är bara så jävla tråkigt. Sedan deta sheten har börjat så har i försäkt dra folk till den jävla HÅLLA ÄNGELHOLM. Vet inte hur kan inte inte fatta att folk som kommer från Malmö Trelleborg ystad orkar inte köra typ 10 mil enkel väg för att se lite på lite bilar och det andra som hände rpå kvällen
Ja som in i helvete . Vet ej vart du bor men från Landskona till Markaryd är det fan i med nästan 100km och det är enkel väg. Lite väll för mycke för en bilträff
Senast redigerat av Transporter89 (1 september 2012)