Extremt fin T-Gul :). Ser välvårdad och fräsch ut! Skulle vara extra kul att få se den på T-Gul träffen 2010 som hålls den 28:e Augusti. Träffen kommer vara på TM-Racing i Katrineholm så du har ju extremt nära och bra så det är bara att du dyker upp :). Här är länk till forumtråden med all information m.m. http://www.garaget.org/forum/viewtopic.php?id=182708 Mvh/Tobias!
jo jag kanske dyker upp;) brukar skruva åt 2 kompisar som kör dragrace med TM bilar, känner winhammar som har tm oxå:) bilen är nylackad så den ser hyffsad ut iaf..
Najs bil! Välkommen till oss i NordicR, bästa klubben för dig med en äkta R! Om du tecknar medlemskap på Vallåkra så får du stå med oss och så ingår medlemskap för hela 2011! //Jerker
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera