Lycka till idag! Tyvärr har jag inte byggt den själv - önskar jag hade kompetensen. Men lite pill här och där och projekt gör jag. Gjort av en kille i Härnösand.
Trevlig sommarbil! :) Håller du fortfarande på med airsoft (Om det nu är du som är/var Ungjävel LD på airsoftsverige back in the days)? Saknar hobbyn mycket, men var svårt att kombinera en dyr bilhobby med RS-gear och PTW:er.. :)
Ha, tjena! Jag har grejjerna kvar, men spelar väl kanske 1 gång per år eller så, tyvärr. Saknar dock det, men annat kommer imellan... livet, t ex :)Och när det gäller bilen så har du helt rätt... helt underbar :) Gokart på steroider! :) Du fick dig en 5a för din Volvo också - jävla nice!
Det är ju så.. Även om jag lägger mycket pengar och tid på bilen är tjejen väldigt glad att det inte är lika mycket som AS-hobbyn kostade i tid och pengar.. :) Jo, den börjar bli vettig Volvon, några smådetaljer som ska justeras innan jag är helt nöjd, men det är absolut en trevlig bil! Tack för 5:an btw, den ligger på båda dina bilar också.. :)
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera